Üye Girişi Yapınız     


    E-Posta
    

    Şifreniz
    Şifremi Unuttum


Ana Sayfa Site Hakkında İletişim Ziyaretçi Defteri Döküman İndir Makale Ekle Haber Ekle

2010′un En İyi Bedava Yazılım Programı?      15.04.2010    Yazar : admin

  Kendinizi kötü hissetmeniz gerekmiyor ama….acaba hala yazılım programı için paramı ödüyorsunuz? Aslına bakılırsa, bedava online yazılım programı bulma konusunda yetersizlik yaşanmıyor. Bedava yazılımlar’ın bazıları gerçekten çok kaliteli, eğer öyle olmasaydı piyasada isim yapmış paket programlar’ı yüksek fiyatlar karşılığında vitrinlerde yer alırdı.


Bedavanın anlamı; software’in Pc’nize yükleme ve kurma maliyeti hariç 10 kuruş bile ödemeniz gerekmiyor. Gerçektende bugünlerde çok sayıda müthiş Web tabanlı uygulama sistemlerini  zaman kaybına uğramadan bilgisayarınıza yüklemeniz mümkün görünüyor. Bu nedenlerden dolayı, her yıl PC Magazin dergileri bir araya gelip okuyucuları için en iyi bedava software’i araştırıp bulmaya çalışırlar. Bu konuda özellikle windows kullanıcıları açısından bedava yazılımlarının verimliliğine ve niteliğine de odaklanmakda fayda var, bu programlar ayrıca “Mac OS X” ve “Linux sevkiyat büroları” için de işe yarıyorsa buna da ayrıca dikkat çekmek gekekir.

 Ayrıca, smartphone’lar için yazılımı yapılmış olan bol miktarda bedava software’ler bulunuyor, o yüzden yazılım uygulamalarının uyumlu mobile kısımlarının olup olmadığına dikkat çekmek gerekiyor, ama genede telefonunuz için bedava yazılım uygulamalarının listesini görmek istiyorsanız,”The Top 100 Free Apps” aramasını yapmanızda fayda var.


Facebook'ta Paylaş    

Diğer Bilişim Haberleri        Tüm Haberler       Ana Sayfa

  =>Yorum Ekleyin...

İsim Giriniz :

  

  =>Yapılan Yorumlar...