Üye Girişi Yapınız     


    E-Posta
    

    Şifreniz
    Şifremi Unuttum


Ana Sayfa Site Hakkında İletişim Ziyaretçi Defteri Döküman İndir Makale Ekle Haber Ekle

Silinen Dosyaları Nasıl Kurtarırsınız?      22.04.2011    Yazar : admin

  PC kullanıcılarının çoğu kaybettiği ve sildiği verilerin kurtarılacağından habersiz veya bu işin maliyetinin oldukça yüksek olduğunu düşünüyor. Sizin için çok önemli olan bilgileri bile kaza eseri silebilirsiniz. Acil format ya da virüsler yüzünden silinen bu bilgileri geri tetirmek mümkün. Birçok kişinin imkansz sandığı ya da çok masraflı bir iş olduğunu veri kurtarma sistemi ücretsiz programlarla da çözülebiliyor. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net bu konudaki en başarılı 10 ücretsiz programı biraraya getirdi.


 

Ücretsiz 10 Veri Kurtarma Programına Ulaşmak İçin Tıklayınız

Top 10 listemizin onuncu sırasındaki  yazılım  Avira UnErase Personal. Bu yazılım  sabit diskiniz üzerinden sildiğiniz dosyaları geri getirmenize  yardımcı olacak bir  çözüm  sunuyor. 402 K  büyüklüğünde  olan an  yazılımı  aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Glary Undelete  yazılımı  ücretsiz ve  kullanması   kolay  olan bir  yazılımFAT 12 / 16 / 32, NTFS ve NTFS5 dosya  sistemlerini   destekleyen   yazılımı  sabit diskinizüzerinden sildiğiniz dosyalar  hızlıca  geri getirmek için tasarlanmış.  Yazılımı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Listemizdeki bir sonraki  yazılımın  adı ADRC Data Recovery Software Tools.ADRC Data Recovery Software Tools  yazılımının  içerdiği bu uygulama sabit diskiniz üzerinden silinen dosyalarınızı kurtarmak için tasarlanmış. Tüm dosya sistemlerini  destekleyen  yazılımı  aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. (ShiftDelete.Net)  Yazılımı indirmek için tıklayın.


Facebook'ta Paylaş    

Diğer Bilişim Haberleri        Tüm Haberler       Ana Sayfa

  =>Yorum Ekleyin...

İsim Giriniz :

  

  =>Yapılan Yorumlar...