Üye Girişi Yapınız     


    E-Posta
    

    Şifreniz
    Şifremi Unuttum


Ana Sayfa Site Hakkında İletişim Ziyaretçi Defteri Döküman İndir Makale Ekle Haber Ekle

iPhone 5’in Yamulduğu Ortaya Çıktı      31.12.2012    Yazar : admin

  Apple’ın daha hafif olsun diye kasa malzemesini değiştirdiği iPhone 5, bazı sorunlarla kullanıcılarını üzüyor. iPhone 5’in kolaylıkla yamulduğu ortaya çıktı.


iPhone 4 ve 4S modelinin kasasında kullanılan metal kasanın yerine iPhone 5’te daha hafif bir alaşıma yer veren Apple, bazı dayanıklılık sorunlarıyla başbaşa kalmış durumda.

Özellikle telefonu arka cebinde taşıyan, iPhone 5 kullanıcılarından gelen şikayetlere bakılacak olursa, telefonların yamulduğu görülüyor. Tam ortadan şekil değiştiren cihaz, yamulduktan sonra ilginç bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Kullanılan hafif alaşımlı kasanın, bazı sorunları da beraberinde getirdiği ortaya çıktı. Apple’ın bu yüzden hızlı bir şekilde iPhone 5S üzerinde çalıştığı da konuşulan bilgiler arasında. Sizleri, yamulan iPhone 5görselleriyle başbaşa bırakıyoruz.

iPhone 5 incelemesinde de değindiğimiz gibi başarılı inceliğe ve hafifliğe sahip kasanın, yeni bir eksi yönü ortaya çıkmış oldu. iPhone 5 alacakların, cihazın narin yapısına dikkat etmeleri gerektiğini bilmeleri gerekiyor.(Haber Kaynağı : www.shiftdelete.net)


Facebook'ta Paylaş    

Diğer Bilişim Haberleri        Tüm Haberler       Ana Sayfa

  =>Yorum Ekleyin...

İsim Giriniz :

  

  =>Yapılan Yorumlar...