Üye Girişi Yapınız     


    E-Posta
    

    Şifreniz
    Şifremi Unuttum


Ana Sayfa Site Hakkında İletişim Ziyaretçi Defteri Döküman İndir Makale Ekle Haber Ekle

İnternetten para kazanmak ister misiniz?      10.03.2013    Yazar : admin

  Günde toplamda sadece 2-3 dakikanızı ayırarak 1 ayda 15 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Tabi ki bu parayı küçük buluyorsanız bu haberle ilgilenmeyebilirsiniz. Nasıl mı para kazanacaksınız? İşte cevabı...


Günde toplamda Android işletim sistemli akıllı telefonunuzdan 2-3 dakika video izleyerek toplamda 0,45 TL kazanabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacaksınız?

1) Android işletim sistemli akıllı bir telefona sahipseniz google play’a girerek WinAt9 uygulamasını telefonunuza kurunuz.

2) Kurulum hakkında bilgiler www.winat9.com’da yer almaktadır.

3) Kurulum sırasında tanımlamış olduğunuz e-posta adresi önemli. Çünkü bu e-posta adresini paypal hesabınızda da kullanacaksınız.

4) Paypal hesabı dedim çünkü WinAt9, günlük kazancınızı paypal hesabınıza her akşam saat 9’dan sonra göndermektedir.

5) O halde yapılacak bir diğer işlem www.paypal.com’a girerek hesap oluşturmaktır. Paypal’da hesap oluşturmak için bir kredi kartı ya da vadesiz banka hesabınızı paypal hesabınızda tanımlamanız gerekmektedir.

Herkese iyi çalışmalar.


Facebook'ta Paylaş    

Diğer Bilişim Haberleri        Tüm Haberler       Ana Sayfa

  =>Yorum Ekleyin...

İsim Giriniz :

  

  =>Yapılan Yorumlar...

Muhammed Öztürk    11.03.2013    11:32:53

Hocam tıklama başı para kazandıran bi site yok mu


Ayhan Sarı    11.03.2013    23:51:54

Var. Web siteni hazırlayacaksın ve http://www.google.com.tr/adsense adresine başvuruda bulınacaksın. Bir kaç gün içinde google’dan cevap gelir. Eğer başvurun kabul edilirse, hesabına girip reklam oluşturuyorsun ve google’ın sana verdiği kodları sayfanda istediğin yere yapıştırarak reklamları görüntülüyorsun. Böylece reklamlar tıklama başı para kazandırıyor. Ama sitenin çok ziyaretçisi olması gerekiyor. Az ziyaretçi ve çok tıklama varsa google sahte tıklam olduğunu kabul ederek adsense hesabını kapatır.