Üye Girişi Yapınız     


    E-Posta
    

    Şifreniz
    Şifremi Unuttum


Ana Sayfa Site Hakkında İletişim Ziyaretçi Defteri Döküman İndir Makale Ekle Haber Ekle

Zararlı Yazılım Temizleme Programı      24.03.2014    Yazar : ORHANBAYAR

  Antivirüs programları sayesinde bu yazılımları temizlemek mümkün...


   İnternet kullanımının yaygın olarak artması ile birçok kullanıcı artık her işini internet üzerinden yapmakta. Günlük hayatımızda yaptığımız her türlü işlemin artık internet Dünyasına taşınması ile kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile her işlemi artık online olarak yerine getirmekte. Bu işlemler arasında online olarak banka kullanımından tutun, yemek siparişine kadar birçok işlemi saymak mümkün.

  Fakat internette gezinirken ve birçok işlemi yaparken farkında olmadan birçok zararlı ile de bilgisayarımıza zarar veriyoruz hal böyle olunca tabi kullanıcıların güvenilir ve işlevsel zararlı yazılım önleyicileri kullanmaları şart oluyor.

  Piyasada bulunan mevcut bir çok anti virüs yazılım olmasına rağmen kullanıcılar hem ücretsiz hem de işlevsel olan yazılımları tercih ediyor. Bugün size Türkiye’de çok kullanılan ve beğenilen bir anti virüs yazılımını tanıtacağız.
Bu kullanışlı ve ücretsiz anti virüs programı Avast indir için tıklayınız.

  Avast anti virüs yaklaşık olarak 7 yıllık bir geçmişe sahip ve Dünyada birçok kullanıcının bilgisayarını koruyan bir sistem ile karşımıza çıkıyor. Milyonlarca kullanıcı olan anti virüs yazılımı sayesinde sizde bilgisayarınızı birçok zararlı siteden ve yazılımlardan koruyabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de sistemi yormayan yapısı ile Avast birçok kullanıcının tercih ettiği anti virüs yazılımlarının başında geliyor.

Kaynak:bilisimhaber.com


Facebook'ta Paylaş    

Diğer Bilişim Haberleri        Tüm Haberler       Ana Sayfa

  =>Yorum Ekleyin...

İsim Giriniz :

  

  =>Yapılan Yorumlar...