Üye Girişi Yapınız     


    E-Posta
    

    Şifreniz
    Şifremi Unuttum


Ana Sayfa Site Hakkında İletişim Ziyaretçi Defteri Döküman İndir Makale Ekle Haber Ekle

Apple iPad in çıkış tarihi belli oldu: 3 Nisan      08.03.2010    Yazar : admin

  Apple İpad modeli ile tanışmak için sabırsızlanıyormusunuz? Nihayet 3 nisan cumartesi günü, ürün Amerikada ve daha sonrasında Avrupa´da satışa sunulmaya başlanıyor. Apple´ın yaptığı açıklamaya göre iPad´ın Wi-Fi versiyonu 3 nisan günü Amerikada vitrinlerde yerini alacak ve bunu takiben aynı ayın içersinde Wi-Fi + 3G piyasaya çıkarılacak. Buna ek olarak, Nisan ayının sonlarına doğru, İpad´ın bu iki versiyonuda Avustralya, Kanada, Almanya, İtalya, Japonya, İspanya, İsviçre ve İngilterede´de satışa sunulacak. 12 Marttan itibarende tüketiciler hem Wi-Fi hem de Wi-Fi + 3G modellerini on-line yoluyla Apple firmasından ön siparişle satın alabilecekler ya da Wi-Fi …


Apple İpad modeli ile tanışmak için sabırsızlanıyormusunuz? Nihayet 3 nisan cumartesi günü, ürün Amerikada ve daha sonrasında Avrupa´da satışa sunulmaya başlanıyor. Apple´ın yaptığı açıklamaya göre iPad´ın Wi-Fi versiyonu 3 nisan günü Amerikada vitrinlerde yerini alacak ve bunu takiben aynı ayın içersinde Wi-Fi + 3G piyasaya çıkarılacak. Buna ek olarak, Nisan ayının sonlarına doğru, İpad´ın bu iki versiyonuda Avustralya, Kanada, Almanya, İtalya, Japonya, İspanya, İsviçre ve İngilterede´de satışa sunulacak. 12 Marttan itibarende tüketiciler hem Wi-Fi hem de  Wi-Fi + 3G modellerini on-line yoluyla Apple firmasından ön siparişle satın alabilecekler ya da Wi-Fi versiyonu´nu 3 nisan günü herhangi bir satış mağazasından almak üzere kendileri için ayırtabilecekler.

Apple geçtiğimiz ocak ayında İpadın özellikleri´ni  kamuoyuna açıkladığında, ürünün Mart ayında piyasaya çıkarılması için tüm hazırlıkların tamamlandığını söylemişti. Apple´ın CEO´su cuma günü yaptığı açıklamada,”İpad tamamıyle yeni bir ürün ve bu sihirli ve devrim niteliğindeki  ürünü gerçekten kullanıcıların ellerinde görmek bizleri çok heyecanlandıracak ve kullanıcılar bu ürün ile kendi apps´leri arasında bağlantı yapabilecekler ve memnuniyetleri daha içten, samimi ve her zamankinden eğlenceli olacaktır. iPad´ın Wi-Fİ versiyonunun Amerikadaki fiyatları;  16GB hafıza için $499, 32GB için $599 ve 64GB için $699 olacak.  Wi-Fi + 3G edition modeli ise 6GB hafıza için $629, 32GB için $729, 64GB için  $829 olacak. Apple´ın dediğine göre Amerika dışındaki ülkeler için İpad satış fiyatları ise Nisan ayı içersinde açıklanacak. İpad, Apple´ın online satış mağazaları´nda, Apple perakende satış mağazalarında ve Apple ile anlaşmalı satış yerlerinden elde edilebilecek.


Facebook'ta Paylaş    

Diğer Bilişim Haberleri        Tüm Haberler       Ana Sayfa

  =>Yorum Ekleyin...

İsim Giriniz :

  

  =>Yapılan Yorumlar...