Üye Girişi Yapınız     


    E-Posta
    

    Şifreniz
    Şifremi Unuttum


Ana Sayfa Site Hakkında İletişim Ziyaretçi Defteri Döküman İndir Makale Ekle Haber Ekle

     En güzel çocuk oyunları TokOyun’da
     admin     25.04.2014     15:52:08

En güzel çocuk oyunları TokOyun’daMaceraya hazır olun. Ben 10 Ateş Adam. Tokoyunda sizlerle. Dünya büyük tehlike altında ve süper kahraman Ben 10 ancak senin yardımınla dünyayı kurtarabilir.Meteor yağmurunun dünyayı yok etmemesi için ateş adama dönüş ve meteorlar yere düşmeden onları patlat.

Yön tuşları ile ateş adamı kontrol ederek meteorları hedef almalısın, önüne çıkan bariyerler ateş adamın geçmesini engeller bu yüzden bariyerleri aşmak için hayalet formunu kullan. Z tuşu ateş adama dönüşmeni X tuşu ise hayalete dönüşmeni sağlayacak. 

Meteorlar zarar verirken topladığın yeşil noktalar kurtulmana yardımcı olabilir.  Her patlattığın meteor sana puan kazandıracak. En çok meteoru sen patlat en çok puanı sen kazan ve arkadaşlarınla yarış. 
 
En çok puanı sen kazanmak istiyorsan çok hızlı olmalısın çünkü ilerledikçe meteorlar daha hızlı yağmaya başlayacak. Ateş toplarını çok gereksiz yere kullanırsan bir süre dinlenmek zorunda kalırsın. Şimdi dünyayı kurtarmak senin elinde süper kahramanı kontrol et ve hedefine ulaş.

Maceradan yorulduğunda Dora senin yardımını bekliyor olacak. Astronot Dora  uzay elbiselerini seçmekte zorlanıyor, Dora yı sen giydir ve ona yardımcı ol. Mouse u kullanarak istediğin eşyaları doranın üzerine sürükle ve giyinmesini sağla. Başlığından ayakkabılarına kadar onlarca  farklı çeşit kıyafet ve ayakkabı elinizin altında. Bukadar çok çeşitle istediğin tasarımları oluşturabilir. Doranın uzay turuna renk katabilirsin. Dora Uzayda sadece Tokoyunda.

Facebook'ta Paylaş    
Diğer Bilişim İçerikleri       Tüm Yazılar        Ana Sayfa


  =>Soru Sorun veya Yorum Yazın...

İsim Giriniz :
  

  =>Yapılan Yorumlar...